Teslimat Politikası

Teslimat Koşulları

Esarpdolabi.com'dan vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresine göre 1-5 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Kargo ve Ücretlendirme

Tüm ürünlerimizde kargo ücreti alıcıya aittir.

Kargo Teslimat

Tüm ürünlerimiz "aynı gün" kargoya verilmektedir. Saat 16:00'dan sonra verilen siparişleriniz bir sonraki güne devredilir.

Kapıda Ödeme Sistemi

Kapıda ödeme sistemi sayesinde müşterilerimize gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilme imkanı sunmaktayız. Asılsız sipariş veren kişiler şirketimizi zarara uğratacağından gerektiğinde hakkında hukuki işlem yapılacaktır.

Satın aldığınız ürünün hasarlı veya yanlış olması durumunda:

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı teslim edilen ürün farklı ise; irsaliye ve fatura ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ekinde ödemeli olarak paketi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda 0446 214 33 37 no.lu telefonu arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Verilen sürede sipariş teslim edilmezse:

Siparişiniz belirtilen süre içinde elinize ulaşmazsa [email protected] adresine mail gönderebilir ya da iş günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0446 214 33 37 no.lu telefonu arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sipariş eksik teslim edilirse: 

Bu durumda 0446 214 33 37 no.lu telefondan bize ulaşarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.

Sipariş iptali için:

Öncelikle siparişinizi iptal ettirmek istediğinizi bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yazılı gelen talep üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır. Ödemesi kredi kartı ile gerçekleşmiş olan siparişler iptal edildikten sonra para iadesi işlemi hesabınıza en kısa zamanda yansıyacaktır. Ancak, bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda ilgili bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.Havale ile verdiğiniz siparişin iptal edilmesi durumunda, siparişiniz iptal edildikten sonra bize bildireceğiniz hesap numarasına ürün bedeli hemen yansıtılacaktır.