Ödeme Seçenekleri

 

 

 
 

Kredi Kartı ile Ödeme

Vakıfbank World Karta ve Ziraat Bankası Maximum kartlara taksit imkanı ve tek çekim ile alışveriş yapabilirsiniz. Diğer bankaların kartlarıyla tek çekim olarak beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

 

 

   
Kapıda ödeme sistemi

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, sipariş ettiğiniz ürün size ulaşır ve ödemenizi kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Görmeden almam diyenler için kapıda ödeme sistemi Esarpdolabi.com tarafından profosyonelce uygulanmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürün size ulaştığında, ödemeyi kargo görevlisine nakit veya kredi kartı ile yaparak işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. Kapıda ödeme bedeli 500 TL'ye kadar MNG kargo tarafından hizmet bedeli 10 TL olarak alınmaktadır.

 
 

 
   
Havale / EFT ödeme sistemi


Esarpdolabi.com'da yapacağınız alışverişin ödeme sistemini Havale / EFT olarak belirlediğinizde, aşağıda ki hesap numaralarımızdan ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale / EFT yaparken dikkat etmeniz gereken : Açıklama bölümüne sipariş numaranızı tam olarak yazmalısınız.. Havale / EFT işleminizi eksiksiz olarak tamamladığınızda havaleniz bize ulaştığında gün içerisinde siparişiniz onaylanır. 

Banka hesap numaralarımız ;

Banka Adı : Kuveyttürk Katılım Bankası A.Ş

Hesap Ünvanı : İnci Giyim

İBAN No : TR35 0020 5000 0084 4678 9000 01